Program muzyczny pt. „Gra na dziesięciu instrumentach”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 czerwca 2026

17 czerwca naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość – pan Roman Brochocki z Sokołowa Podlaskiego, który zaprezentował niezwykle interesujący program muzyczny pt. „Gra na dziesięciu instrumentach”.

 

Była to nie tylko prawdziwa uczta dla uszu, ale również pełna humoru i satyry muzyczna podróż przez świat instrumentów z różnych stron świata. Pan Roman w niezwykle barwny sposób opowiadał o historii oraz pochodzeniu prezentowanych instrumentów, jednocześnie zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami gry i śpiewu.

Uczniowie mieli okazję poznać brzmienie takich instrumentów jak: bałałajka, banjo, akordeon, fletnia Pana, harmonijka ustna, ligawka, saz, hulusi, okaryna oraz trąbka. Każdy instrument krył w sobie ciekawą historię, a sposób prezentacji artysty sprawiał, że sala co chwilę wybuchała śmiechem.

To niezwykłe spotkanie pokazało, że muzyka nie musi być poważna – może bawić, zaskakiwać i jednocześnie uczyć. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, które były najlepszym dowodem, że publiczność była zachwycona.

Dziękujemy za tę pełną dźwięków, humoru i pozytywnej energii lekcję muzyki!

Autor: Urszula Marczewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2026-06-18
Data publikacji:2026-06-18
Osoba sporządzająca dokument:Urszula Marczewska
Osoba wprowadzająca dokument:Kinga Brzostek
Liczba odwiedzin:23