SZKOŁA PODSTAWOWA W ORLE

Strona główna

Witamy na naszej stronie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi”. (Jan Paweł II)

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Dorota Rzempołuch, która oficjalnie powitała wszystkich  zgromadzonych gości, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

22 czerwca 2018
Iwona Wileńska
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Powiększ zdjęcie

Akcja charytatywna "Nakrętka"

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wsparli charytatywną akcję zbiórki plastikowych nakrętek, które zostały przekazane na rzecz Kubusia z miejscowości Żachy-Pawły.

14 czerwca 2018
Kinga Brzostek
Czytaj więcej o: Akcja charytatywna "Nakrętka"
Powiększ zdjęcie

Akcja Czytelnicza

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Orle po raz drugi włączyli się w ogólnopolską akcję czytelniczą, której głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”. Koordynatorem gminnym akcji była Gminna Biblioteka  Publiczna w Małkini Górnej.

8 czerwca 2018
Dorota Wileńska
Czytaj więcej o: Akcja Czytelnicza
Powiększ zdjęcie

Wystawa o Niepodległej

5 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Orle zorganizowana została wystawa, której pomysłodawczynią była Dorota Wileńska. Tematyką nawiązywała do Niepodległej a jej przewodnim hasłem były słowa J. Piłsudskiego - "Jedynie czyn ma znaczenie".

5 czerwca 2018
Dorota Wileńska
Czytaj więcej o: Wystawa o Niepodległej