SZKOŁA PODSTAWOWA W ORLE

Osiągnięcia

Sukcesy uczniów za I semestr 2017/2018

L.P.

Uczeń

Ranga konkursu

Nazwa konkursu

Ranga sukcesu

Kl. I

1

Sebastian Mikołajczyk

Zawody gminne

„Mała Spartakiada” – biegi przełajowe

II miejsce

2

Krystian Kręciewski

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najładniejsza kartka świąteczna”

 

II miejsce

Kl. II

1

Maja Agłuszewicz

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

III miejsce

KL. III

1.

Anastazja Lewandowska

Gminny Konkurs Plastyczny

„Żyję zdrowo bo nie ulegam nałogom”

III miejsce

2.

Oliwia Borowa

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najładniejsza kartka świąteczna”

 

I miejsce

3.

Filip Kalisz

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najładniejsza kartka świąteczna”

III miejsce

4.

Kamil Kalupa

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

II miejsce

KL. IV

1.

Piotr Agłuszewicz

Gminny

Gminne biegi przełajowe

VI miejsce

2.

Emil Samsel

Gminny

Gminne biegi przełajowe

VII miejsce

3.

Zofia Marczewska

Gminny

„Żyję zdrowo bo nie ulegam nałogom”

III miejsce

4.

Aleksandra Porębska

Gminny

Piłka halowa dziewcząt

V miejsce

5.

Piotr Agłuszewicz,
Emil Samsel,
Kamil Kolator

Gminny

Piłka halowa chłopców

IV miejsce

 

6.

Kamil Kolator,
Emil Samsel

Gminny

Piłka nożna chłopców

IV miejsce

 

7.

Milena Dmochowska,
Aleksandra Kołota ,
Zofia Marczewska,
Aleksandra Porębska,
Agata Dusińska,
Kamil Kolator

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

8.

Zofia Marczewska

Szkolny Konkurs

Hasło promujące zdrowy styl życia

II miejsce

9.

Kamil Kolator

Szkolny Konkurs

Hasło promujące zdrowy styl życia

III miejsce

KL. V

1.

Dawid Borowy

Marcin Bielski

Martyna Han

Dominika Rutkowska

Amelia Zęgota

Gminny

Mini piłka halowa dziewcząt i chłopców

V miejsce

2.

Martyna Han

Gminny

Gminne biegi przełajowe

IV miejsce

3.

Amelia Zęgota

Gminny

Gminne biegi przełajowe

V miejsce

4

Amelia Zęgota

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

KL. VI

1.

Olga Bednarczyk

Gminny

Konkurs plastyczny „Droga do wolności”

I miejsce

2

Olga Bednarczyk

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

II miejsce

3.

Borowa Roksana

Wojewódzki Multimedialny

Poznajemy Słowację

Wyróżnienie

4.

Borowa Roksana

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

II miejsce

5.

Borowa Roksana

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

6.

Chmielewski Szymon

Gminny

Piłka nożna chłopców

IV m-ce

 

7.

Knajp Mateusz

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

II miejsce

8.

Koronka Kamil

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

9.

Koronka Kamil

Gminny

Zakładka do książki o tematyce profilaktycznej

II miejsce

10.

Radomska Natalia

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

11.

Radomska Natalia

Gminny

Piłka nożna dziewcząt

IV m-ce

 

12.

Szymański Mateusz

Gminny

Piłka nożna chłopców

IV m-ce

 

KL. VII

1.

Weronika Borowa

Wojewódzki Multimedialny

Poznajemy Słowację

Wyróżnienie

2.

Klaudia Skonieczna

Wojewódzki Multimedialny

Poznajemy Słowację

Wyróżnienie

3.

Kinga Gajewska

 

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najładniejsza kartka świąteczna”

I miejsce

4.

Klaudia Skonieczna

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najładniejsza kartka świąteczna”

II miejsce

5.

Klaudia Skonieczna

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

I miejsce

6.

Kinga Gajewska

 

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

II miejsce

7.

Piotr Mikołajczyk

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejszy motyl”

Wyróżnienie

8.

Klaudia Borowa

Kinga Gajewska

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

I miejsce

9.

Weronika Borowa

Aneta Gaś

Maja Kolator

Mateusz Kręciewski

Jakub Samsel

Klaudia Skonieczna

Szkolny Konkurs

Dzień Dyni

III miejsce

10.

Kinga Gajewska

Szkolny Konkurs

Plastyczny

„Logo Szkoły”

I miejsce

11.

Mateusz Sobol

Gminny

„Moje Magiczne Święta”

I miejsce

12.

Maja Kolator

 

Gminny

„Moje Magiczne Święta”

II miejsce

13.

Klaudia Borowa

Gminny

„Moje Magiczne Święta”

Wyróżnienie

14

Klaudia Borowa

Konkurs gminny recytatorski

„Droga do wolności”

I miejsce

15.

Piotr Mikołajczyk

Konkurs Gminny Recytatorski

„Droga do wolności”

Wyróżnienie

16.

Kinga Gajewska

Konkurs Gminny Plastyczny

„Droga do wolności”

I miejsce

17.

Maja Kolator

 

Gminny

Piłka nożna dziewcząt

IV miejsce

18.

Piotr Mikołajczyk

Gminny

Piłka nożna chłopców

IV miejsce

 

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-20
Data publikacji:2017-11-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:48