Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wspaniałych wakacji!!!

Drodzy uczniowie, dziękuję za cały rok szkolny, pełen wrażeń i sukcesów, gratuluję Wam ukończenia kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. 

Wszystkim nauczycielom i pracownikom składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wysiłek włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Rodzicom i opiekunom dziękuję za współpracę i okazane wsparcie.

Życzę wszystkim słonecznych wakacji, wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku, wielu przygód i niezapomnianych przeżyć.

19 czerwca 2019
Małgorzata Dmochowska
Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz pożegnanie klasy VIII. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po wprowadzeni pocztu flagowego, ósmoklasiści przystąpili do ślubowania, w którym obiecali strzec wiernie honoru naszej szkoły, a zdobytą wiedzę i umiejętności jak najlepiej wykorzystać w dalszym życiu.

19 czerwca 2019
Kinga Brzostek
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Przejdź do - Wycieczka rowerowa do Parku Linowego NOE w Broku

Wycieczka rowerowa do Parku Linowego NOE w Broku

Przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VI i VII wraz z opiekunami: p. Dorotą Rzempołuch, p. Iwoną Wileńską i rodzicem p. Moniką Mikołajczyk wybrali się na wycieczkę rowerową do Parku Linowego NOE w Broku. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań turystycznych i krajoznawczych dzieci i młodzieży, propagowanie aktywnego, zdrowego i kulturalnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie sprawności fizycznej.

18 czerwca 2019
Iwona Wileńska
Czytaj więcej o: Wycieczka rowerowa do Parku Linowego NOE w Broku
Przejdź do - Wyprawka przedszkolaka

Wyprawka przedszkolaka

Wykaz podręczników oraz lista wyposażenia dzieci przedszkolnych w roku 2019/2020.

13 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Wyprawka przedszkolaka
Przejdź do - Gotuj się na zmiany

Gotuj się na zmiany

Uczniowie klasy V i VI pod opieką p. Doroty Wileńskiej przystąpili do ogólnopolskiej akcji "Gotuj się na zmiany", której organizatorem są Winiary. Program ma na celu edukację zdrowotną uczniów. Tematyka prawidłowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia szeroko omawiana była podczas przeprowadzanych zajęć, przy pełnym zaangażowaniu uczniów. 

11 czerwca 2019
Dorota Wileńska
Czytaj więcej o: Gotuj się na zmiany

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. o godzinie 8.00

11 czerwca 2019

Podsumowanie wyników nauczania w roku szkolnym 2018/2019

Czerwiec to czas podsumowań dziesięciomiesięcznej pracy uczniów. Gratulujemy wszystkim uzyskanych ocen i promocji do klasy wyższej, a ósmoklasistom ukończenia szkoły podstawowej. Przedstawiamy wychowanków z najwyższymi wynikami w nauce z poszczególnych oddziałów.

10 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Podsumowanie wyników nauczania w roku szkolnym 2018/2019
Przejdź do - Tydzień Pozytywnej Energii

Tydzień Pozytywnej Energii

W Szkole Podstawowej w Orle dzień 27 maja rozpoczął obchody Tygodnia Profilaktyki pt. „Tydzień pozytywnej energii”. W tym dniu odwiedzili nas przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Małkini Górnej na zaproszenie Pani Dyrektor Małgorzaty Dmochowskiej. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z tym trudnym i niebezpiecznym zawodem oraz omówienie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Strażacy zademonstrowali wszystkim  profesjonalny pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

7 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Tydzień Pozytywnej Energii
Przejdź do - "Jak nie czytam, jak czytam"

"Jak nie czytam, jak czytam"

7 czerwca 2019 r. po raz kolejny przystąpiliśmy do najpopularniejszej akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam". Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w szkole" oraz ponad 2000 bibliotek, a na naszym terenie Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej. Symbolem akcji jest rekord w liczbie osób czytających o godz. 10.00.  W  ubiegłym roku w akcji wzięło udział  406 127 uczestników.  Mamy nadzieję, że w tej edycji rekord ubiegłoroczny zostanie pobity!

7 czerwca 2019
Dorota Wileńska
Przejdź do - Bal Ósmoklasistów

Bal Ósmoklasistów

5 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się Bal Ósmoklasisty, który został przygotowany przez rodziców oraz uczniów klasy VIII. Piękne dekoracje, wykonane przez absolwentów nadały uroku i klimatu temu szczególnemu wydarzeniu. Na początku imprezy rodzice dziękowali wszystkim nauczycielom za czas poświęcony ich pociechom. 

5 czerwca 2019
Maja Kolator
Czytaj więcej o: Bal Ósmoklasistów

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-20
Data publikacji:2017-11-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:5621