Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Gminny Dzień Profilaktyki

Gminny Dzień Profilaktyki

W dniu 21 lutego uczniowie klas VI-VIII wzięli udział w Gminnym Dniu Profilaktyki. Celem spotkania było ukazanie zgubnych skutków uzależnienia i wskazanie możliwych dróg przeciwdziałania jemu. W programie spotkania znalazł się najpierw spektakl teatralny o charakterze edukacyjnym z zakresu profilaktyki zdrowia, pod tytułem „Chemiczna zmiana nastroju kontra pozytywne emocje bez dopalaczy”. Przedstawienie zostało zagrane przez aktorów z teatru „Madame” z Białegostoku.

23 lutego 2024
Kinga Brzostek
Czytaj więcej o: Gminny Dzień Profilaktyki
Przejdź do - Walentynki

Walentynki

14 lutego to ważna data w kalendarzu uczniowskim, ponieważ w tym dniu obchodzone są Walentynki. To dzień wyrażania wszystkich pozytywnych uczuć: przyjaźni, sympatii i oczywiście miłości.

14 lutego 2024
Dorota Rzempołuch
Czytaj więcej o: Walentynki
Przejdź do - Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Karnawał, to czas na wspaniałą zabawę. Również w naszej szkole 8 lutego uczniowie bawili się na balu karnawałowym. Ten pełen emocji dzień rozpoczął się seansem filmowym pt. „O psie, który jeździł koleją”.

8 lutego 2024
Marta Ogrodnik
Czytaj więcej o: Bal karnawałowy
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka - kl. I

Dzień Babci i Dziadka - kl. I

7 lutego 2024 r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie klasy I zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, który był wyrazem ogromnej miłości, jaką wnuczęta darzą swoich dziadków. 

7 lutego 2024
Barbara Fydrych
Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka - kl. I
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka - oddział "0" i kl. II

Dzień Babci i Dziadka - oddział "0" i kl. II

,,DZIADKOWIE są trochę jak rodzice,

trochę jak nauczyciele

i trochę jak najlepsi przyjaciele.”

Pod tym hasłem 6 lutego w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której oddział przedszkolny i klasa II zaprezentowały przygotowane występy.

6 lutego 2024
Karolina Frydrych, Marta Ogrodnik
Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka - oddział "0" i kl. II
Przejdź do - Pokaz iluzjonisty

Pokaz iluzjonisty

5 lutego 2024r. w naszej szkole dzieci mogły wkroczyć w świat magii oglądając pokaz iluzjonisty pt. „Kolorowe czarowanie”. Artysta odkrył przed swoimi widzami świat pełen niewytłumaczalnych zjawisk i niepowtarzalnych przeżyć. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli ten niecodzienny, pobudzający wyobraźnię pokaz. 

5 lutego 2024
Ewa Pilarczyk
Czytaj więcej o: Pokaz iluzjonisty

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do pierwszych klas szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Małkinia Górna

Kryteria i terminy rekrutacji do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do pierwszych klas szkół podstawowych.

Wójt Gminy Małkinia Górna informuje o kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Małkinia Górna w roku szkolnym 2024/2025, dokumentach niezbędnych do potwierdzenia spełnionych kryteriów oraz liczbie punktów możliwych do uzyskania za spełnienie wymaganych kryteriów, a także terminach postępowania rekrutacyjnego do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i szkół podstawowych.

1 lutego 2024
Czytaj więcej o: REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
Przejdź do - WOŚP 2024

WOŚP 2024

28 stycznia 2024 roku odbył się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. W kwestach ulicznych uczestniczyli wolontariusze z naszej szkoły, uczniowie klasy VII Sebastian Mikołajczyk i Jakub Kołota. Uczniowie dołączyli do Sztabu #5437 utworzonego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Wolontariusze przyczynili się do zbiórki pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pomoc osobom chorym na choroby płuc.

Bardzo dziękujemy naszym uczniom. Jesteście wspaniali!

28 stycznia 2024
Urszula Marczewska
Przejdź do - Rozdanie nagród w konkursach

Rozdanie nagród w konkursach

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnych konkursach. W styczniu rozdane zostały nagrody i dyplomy w następujących konkursach:

Ogólnopolski konkurs plastyczno – fotograficzny pod hasłem „Ja i moja przyjaciółka pszczoła”. Konkurs zorganizowała Fundacja Ius et Civis w ramach projektu „beepower” finansowanego przez Unię Europejską. Jego celem było poszerzenie wiedzy na temat roli pszczół w naszym środowisku i życiu. Uczeń klasy IV Dawid Deluga otrzymał pamiątkowy dyplom.

4 stycznia 2024
Czytaj więcej o: Rozdanie nagród w konkursach
Przejdź do - Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

Ferie zimowe są po to by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. W dniu 9 stycznia 2024r w naszej szkole odbyła się pogadanka z dzielnicowym p. sierżantem Marcinem Głowackim pod hasłem „Bezpieczne ferie”. 

9 stycznia 2024
Barbara Kozłowska
Czytaj więcej o: Bezpieczne ferie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-20
Data publikacji:2017-11-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:24265